loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 1
Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 2
Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 3
Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 1
Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 2
Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување 3

Врв за трчање премиум дизајниран за удобност при вашето фитнес патување

Подеднакво погоден за кардио, тренинзи за сила, HIIT и многу повеќе, овој разновиден врв за трчање беспрекорно преминува од теретана на отворено. Обмислено дизајнирана со иновативна техничка ткаенина што ја отстранува влагата и карактеристики фокусирани на спортот, оваа врвна маичка ќе стане најдобро парче за удобност на вашето фитнес патување.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дизајниран за врвни перформанси, нашиот врвен врв за трчање ги носи вашите вежби до нови височини на удобност.


  Изграден од ултра лесна ткаенина што брзо се суши, овој горен дел активно ја отстранува влагата од вашата кожа додека го зголемува протокот на воздух за да ве одржува ладни, суви и фокусирани. Бесшевната конструкција и стратешките мрежести облоги спречуваат триење додека обезбедуваат вентилација онаму каде што ви е најпотребно 


  Тенкото атлетско вклопување и ткаенината за истегнување во 4 насоки овозможуваат целосен опсег на движења за време на секоја активност, од спринтови до тренинзи за сила. Рефлексивните детали ја подобруваат видливоста за рани утрински и вечерни тренинзи 


  Подеднакво прилагоден за лента за трчање или патека, оваа разновидна маичка е дизајнирана имајќи ја предвид фитнесот. Напредната ткаенина што ја отстранува влагата и ергономското тенко вклопување работат заедно за да ја оптимизираат удобноста при трчање, во класите HIIT и пошироко.

  14

  PRODUCT DETAILS

  01 (2)

  Напредна ткаенина што ја отстранува влагата

  Со својата врвна ткаенина за брзо сушење што ја отстранува влагата, овој врвен врв за трчање е дизајниран да ве одржува ладни, суви и удобни за време на вежбањето. Лесниот материјал активно ја одвлекува потта од вашата кожа, распрснувајќи ја низ површината на кошулата и зголемувајќи ја циркулацијата на воздухот за да се забрза испарувањето. Мрежести облоги обезбедуваат насочено дишење таму каде што ви е најпотребно. Останете свежи и фокусирани километри по километар во оваа иновативна маичка.

  Стратешки атлетски фит

  Изградена во атлетско тенко вклопување, оваа врвна маичка за трчање го контурира телото без ограничување на подвижноста. Силуетата што ја гушка фигурата ги отсликува вашите природни движења со леснотија. Со својата ткаенина за истегнување во четири насоки и стратешки странични шлицови, овој горен дел овозможува динамичен опсег на движења за сквотови, скокање и движења за досегнување. Инженерството фокусирано на перформанси обезбедува удобност со нула одвлекување додека го предизвикувате вашето тело.

  04 (4)
  05 (4)

  Разноврсна изведба

  Подеднакво дома, во теретана или на пат, овој врвен врв за трчање обезбедува разновидни перформанси за секоја активност. Нејзината ткаенина што ја отстранува влагата и неограничената подвижност совршено се послужуваат за кардио вежби, тренинзи за сила, HIIT и пошироко. Лесен и дише. Дизајнирана имајќи ја предвид атлетската разновидност, оваа маичка ве покрива од студио до врв.

  Активна облека на следното ниво

  Искусете ја следната генерација во технологијата за активна облека со овој врвен врв за трчање. Најсовремената ткаенина што ја отстранува влагата, ергономската беспрекорна конструкција и инженерството управувано од перформансите се комбинираат за да создадат маичка што ги поддржува и подобрува вашите најинтензивни тренинзи. Откријте ја обновената енергија, незапирливата издржливост и максималната удобност од време на време. Однесете ја вашата кондиција на следното ниво во овој врвен врв.

  06 (2)

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect