loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 1
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 2
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 3
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 4
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 5
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 6
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 7
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 1
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 2
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 3
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 4
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 5
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 6
Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал 7

Фудбалска униформа за професионален приспособен играч за облекување Џерси фудбал

Производител на спортска облека Healy со 16-годишно искуство во приспособување на фудбалски дресови за професионални клубови од сите големини. Ние работиме директно со дизајнерите на вашите клубови за совршено да ги усогласиме боите, логоата, спонзорите. Ние користиме квалитетни ткаенини и отпечатоци за да ја рекреираме вашата визија. Клубовите ни веруваат за нашата прецизност, брз пресврт и конкурентна рефус цени 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  14 (11)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT INTRODUCTION

  Со нашите опции за прилагодување, можете да креирате уникатна и персонализирана фудбалска униформа која го претставува идентитетот на вашиот тим. Изберете од широк спектар на бои, дизајни и дезени за да создадете извонреден изглед на теренот. Додајте го логото на вашиот тим, имињата на играчите и броевите за да го направите секој дрес навистина препознатлив.


  Нашите комплети за фудбалски униформи вклучуваат и дресови и шорцеви, обезбедувајќи целосен и кохезивен изглед за вашиот тим. Дресовите се дизајнирани со удобно вклопување и стратешки поставени вентилациони панели за подобрување на протокот на воздух. Шорцевите имаат еластичен појас за сигурно и прилагодливо вклопување.


  Конструирани за издржливост, нашите фудбалски униформи се изградени да ги издржат барањата на играта. Засилените шевови и цврстата конструкција обезбедуваат долготрајни перформанси, дури и за време на интензивни натпревари и ригорозни тренинзи.


  Без разлика дали сте професионален играч, тим од колеџ или младинска лига, нашата Професионална прилагодена облека за фудбалски играчи на Џерси е дизајнирана да ја подигне вашата игра. Искусете го совршениот спој на стил, удобност и функционалност на теренот. Подгответе се во нашите врвни фудбалски униформи и доминирајте со сигурност во играта!

  未标题-1 (34)

  PRODUCT DETAILS

  10 (16)

  Квалитетни ткаенини

  Нашата фабрика користи само висококвалитетни технички инженерски ткаенини дизајнирани за атлетски перформанси и удобност. Нашите фудбалски дресови користат лесни материјали што дишат што ја отстрануваат влагата и овозможуваат максимален проток на воздух. Антимикробните својства го спречуваат создавањето мирис. Квалитетните ткаенини значат дека дресовите функционираат и држат долга сезона.

  Целосно прилагодување

  Нашата фабрика испорачува 100% прилагодени фудбалски комплети на професионално ниво. Ние нудиме едношалтерски услуги за дизајн, набавка, производство и испорака. Дозволете ни да се справиме со секој чекор, од идеја до создавање до дистрибуција на дресови целосно прилагодени на 

  11 (16)
  12 (11)

  Атлетик Фит

  Професионалците бараат дресови прилагодени на нивната атлетска фигура за неограничувачко движење. Нашите прилагодени дизајни користат стратешки облоги и истегнувачки ткаенини кои се контурираат на мускулестата градба на играчите. Нашите фабрички експерти ги проучуваат професионалните типови на тело на играчи за да создадат дресови што се движат со играчите за целосно движење и удобност.

  Брз пресврт

  Фудбалот се движи брзо, а исто така и нашата фабрика. Знаеме дека на клубовите им требаат нови комплети дизајнирани, одобрени и брзо доставени за да ги искористат трендовите. Нашиот докажан производствен процес веднаш ги врти сопствените дизајни за униформи кои се во чекор со брзината на играта.

  13 (11)

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect