loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 1
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 2
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 3
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 4
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 5
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 6
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 7
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 1
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 2
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 3
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 4
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 5
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 6
Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека 7

Фудбалска маичка со ретро фудбалски дресови за обука за спортска облека

Нашите ретро кошули со фудбалски дресови, совршен додаток во гардеробата на секој спортски ентузијаст. Направени со висококвалитетни материјали и дизајнирани за удобност, овие кошули се совршени за тренинг или секојдневна облека. Со класичен дизајн на јака и живописни бои, овие дресови ќе ве натераат да се истакнете на теренот. Без разлика дали играте фудбал или само барате стилска кошула за носење, нашите ретро фудбалски дресови кошули сигурно ќе импресионираат. Земете го своето денес и почнете да доминирате на теренот!

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Станува збор за стилски и удобни поло маички за ретро фудбалски дрес, совршени за секој фудбалски љубител кој сака да го покаже својот тимски дух со допир на винтиџ стил. Изработена од висококвалитетен памук што дише, оваа кошула има класична поло јака, заедно со ребрести манжетни и полите за дополнителна удобност.


  Покрај стилскиот дизајн, оваа фудбалска винтиџ класична поло маичка е исто така неверојатно разноврсна. Носете го во канцеларија, надвор во градот, па дури и на стадион на денот на натпреварот. Неговата лесна ткаенина што дише го прави совршен за потопло време, додека неговиот класичен, но модерен дизајн гарантира дека може да се носи во текот на целата година.


  Севкупно, поло маицата Фудбалски Џерси е задолжителна за секој фудбалски љубител кој сака да додаде допир на винтиџ стил во својата гардероба. Со удобното вклопување, привлечните дизајни и сестраната можност за носење, сигурно ќе стане главен во вашиот плакар во годините што доаѓаат.

  6-xj12

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  6-xj8

  Ретро Фудбалски Џерси Поло маици 

  Поло маици со ретро фудбалски дрес  се разновидна и стилска опција за секој фудбалски навивач кој сака да ја покаже својата поддршка за својот омилен тим, е совршена за секоја пригода. Тие се направени од висококвалитетни материјали, ние ја вршиме целосната работа за прилагодување, можете да изберете ткаенина, спецификации за големина, лого, бои до вас.

  Задебелени и привлечни дизајнерски елементи

  Покрај класичните елементи на дизајнот, поло маичките за ретро фудбалски дрес може да имаат и тимски логоа или амблеми на градите, ракавите или задниот дел од маичката. Овие дизајни често се извезени или испечатени со екран на ткаенината, нудејќи храбар и привлечен начин за прикажување на гордоста на тимот.

  6-xj9
  6-xj10

  Повеќе бои за да изберете од

  Поло маичките за ретро фудбалски дрес доаѓаат во низа опции на бои, од смели и светли до попригушени и класични избори. Дизајнот на кошулата може да вклучува и тимски логоа или амблеми, додавајќи дополнителен елемент на гордост за љубителите на спортот.

  Зајакнување со двојни шевови

  Политината обично е зајакната со двојно шевове, што додава дополнителна издржливост и помага да се спречи труење со текот на времето. Ова внимание на деталите осигурува дека кошулата не само што изгледа одлично, туку и издржува абење со годините што доаѓаат, за да обезбеди удобност и стил.

  6-xj11

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect