loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 1
Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 2
Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 3
Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 1
Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 2
Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено 3

Сезонски фудбалски комплети Машки фудбалски кошули со долги ракави Детски спортски фудбалски дресови на отворено

Нашата фабрика е специјализирана за целосно приспособени фудбалски униформи прилагодени на потребите на вашиот тим. Користејќи напредна опрема за плетење и шиење, ние стручно конструираме квалитетни фудбалски дресови, шорцеви и чорапи според вашите точни спецификации. Нашите искусни дизајнери работат со вас за да ги направат вашите идеи реалност, со сопствени бои, принтови и детали. Нашите иновативни техники на производство овозможуваат брз пресврт по прифатлива цена 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (26)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Машките фудбалски кошули со долги ракави се изработени со лесна ткаенина што дише која обезбедува брзо сушење. Овие кошули се идеални и за секојдневни игри и за поинтензивни натпревари, бидејќи овозможуваат неограничено движење додека ве одржуваат ладни и суви.


  Со класичен дизајн, овие фудбалски маички се совршени за додавање стил на вашата игра. Смелите бои и привлечните дезени даваат изјава, како одраз на вашата страст за спортот.


  Детските фудбалски дресови за отворено се дизајнирани да ги одржуваат малечките удобно и суви за време на нивните игри. Со мек материјал кој дише, овие дресови се совршени за деца кои штотуку почнуваат во светот на фудбалот.


  Овие фудбалски дресови се направени со издржливи материјали кои можат да ги издржат строгостите на играта. Тие се дизајнирани да издржат безброј натпревари, обезбедувајќи да останат во врвна состојба долго време.


  Нашите сезонски фудбалски комплети ви овозможуваат да ги персонализирате вашите фудбалски маички по ваш вкус. Додајте го логото на вашиот тим, вашето име или други елементи на дизајн што го претставуваат вашиот уникатен стил.

  03 (73)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (74)

  Рекреативни лиги

  За тимовите од рекреативната лига, ние дизајнираме удобни дресови за дишење, совршени за случајни играчи. Атлетските кроеви овозможуваат лесно движење додека активните ткаенини ја отстрануваат влагата за да спречат прегревање. Двојно зашиените шевови и засилените деколтеа ја зголемуваат издржливоста за сезонска игра. Со рекреативните лиги, ние се фокусираме на создавање кохезивен тимски изглед со чист, едноставен стил.

  Графичка апликација

  Нашата фабрика има напредни можности за примена на печатени или извезени графики како што се имиња на тимови, логоа и украси. Специјализираните машини за везење создаваат остри, сложени шиење на логото. Печатењето на екран рамномерно применува сложени дизајни со повеќе бои. Винилните исечоци за пренос на топлина овозможуваат јасна дефиниција. Со точна големина и позиционирање, ќе ја оживееме вашата графика.

  05 (75)
  06 (47)

  Спојување на бои

  Со нашиот обемен избор на полиестерски ткаенини и експертиза за усогласување на бои, можеме совршено да ги усогласиме боите на секој постоечки тим. Нашите аналитичари на бои ќе ги идентификуваат прецизните нијанси и материјалниот сјај што треба да се реплицираат. За нови дизајни, изберете од безброј комбинации на бои за да го создадете препознатливиот изглед на вашиот тим. Вибрантните бои отпорни на избледување обезбедуваат боите на вашиот тим да останат живописни.

  Соодветни шорцеви

  Ние произведуваме соодветни фудбалски шорцеви скроени за атлетско вклопување. Лесната полиестерска ткаенина ја отстранува влагата и брзо се суши. Мрежестите вентилациони панели овозможуваат максимален проток на воздух. Еластичниот појас со внатрешен врв за влечење обезбедува сигурно, удобно вклопување. Дизајнот со страничен шлиц овозможува целосна слобода на движење. Соодветните тимски шорцеви го комплетираат координираниот изглед.

  07 (45)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect