loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 1
Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 2
Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 3
Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 1
Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 2
Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови 3

Фудбалски дресови за обука униформа облека Евтина празна фудбалска кошула за тимови

Тренингот за фудбалски дресови е висококвалитетна спортска облека дизајнирана за фудбалски тимови. Оваа кошула со фудбалски дресови е совршена за тренинг, вежбање или игри.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  -Достапни и практични фудбалски дресови за тренинзи и игри

  -Направено со најнова технологија за сублимација за живописни бои кои нема да избледат

  -Специјален материјал дизајниран за дише и исфрлање на влага за да ги одржува играчите ладни и удобни

  -Едноставен и практичен дизајн за лесно движење на теренот

  -Достапни како празни фудбалски дресови кои може да се приспособат со логото на вашиот тим и броевите на играчите

  Pro19-xj

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro19-xj1

  Усвојување на најновата технологија за сублимација

  Најновата технологија за сублимација, овие дресови сигурно ќе ги свртат главите со нивните живописни бои кои нема да избледат со текот на времето. Плус, специјалниот материјал е дизајниран за дишење и исфрлање на влага, обезбедувајќи вашите играчи да останат ладни и удобно на теренот без разлика на се.

  Лесен и дише дизајн

  Нашите униформи за обука се дизајнирани да бидат лесни и дишат, обезбедувајќи максимална подвижност и удобност без да се загрозува стилот. Кошулите имаат удобен дизајн на врат и кратки ракави, што овозможува лесно движење и флексибилност.

  Pro19-xj2
  Pro19-xj3

  Класичен надворешен дизајн со силна разновидност

  Дизајнирани со класичен изглед, тие се доволно разноврсни за да се носат за секаков вид тренинг или игра. Дизајнот во еднобојна боја овозможува и лесно прилагодување со логото на вашиот тим или имињата и броевите на играчите.

  Висок квалитет и разумна цена

  Фудбалската кошула за тренирање на фудбалски дресови е одличен избор за фудбал за висококвалитетна и достапна спортска облека. Тој е функционален, удобен и разноврсен, обезбедувајќи играчите да изгледаат и да се чувствуваат најдобро на теренот.

  Pro19-xj4

  OPTIONAL MATCHING

  Pro19-xj5

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect