loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 1
Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 2
Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 3
Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 1
Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 2
Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено 3

Спортска облека за брзо сушење фудбалски дрес за млади фудбалска маица за мажи Фудбалска маица прилагодено

Фудбалскиот дрес е фудбалски дрес со врвен квалитет дизајниран за мажи и млади играчи. Оваа фудбалска маица направена по нарачка е совршен спој на стил, удобност и функционалност. Без разлика дали сте професионален играч или посветен ентузијаст, овој дрес е прилагоден да ги подигне вашите перформанси на теренот.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  08 (29)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Брзиот сув фудбалски дрес. Дизајнирана и за млади и за мажи, оваа фудбалска маичка е совршена комбинација на стил, удобност и перформанси.


  Лесниот и дише материјал овозможува неограничено движење, давајќи ви слобода лесно да ги покажете своите вештини. Ергономскиот дизајн обезбедува совршено приспособување, овозможувајќи ви да се движите без напор и да го изведете најдоброто.


  Не само што оваа фудбалска маичка се истакнува по функционалност, туку нуди и елегантен и модерен дизајн. Класичниот стил на маичка со живописни бои и чисти линии дава смела изјава на теренот и надвор од него. Без разлика дали го претставувате вашиот тим или играте секојдневен натпревар со пријателите, оваа фудбалска маичка ќе ве направи да се истакнете.


  Она што го издвојува овој фудбалски дрес е опцијата за прилагодување. Додајте го логото на вашиот тим, вашето име или кои било други елементи на дизајнот за да го направите уникатно ваше. Нашите сопствени опции ви дозволуваат да креирате фудбалска маичка што го одразува вашиот личен стил и идентитет.

  07 (48)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (77)

  Перформанси за брзо сушење 

  Нашите фудбалски дресови кои брзо се сушат користат напредни ткаенини што ја отстрануваат влагата што ве одржуваат ладни и удобно дури и за време на најинтензивните натпревари. Материјалите кои брзо испаруваат обезбедуваат поместување на потта од кожата на површината на дресот каде што може брзо да испарува, оставајќи ви да се чувствувате свежо 

  Опции за приспособување

  Нашите услуги за прилагодување ви овозможуваат да дизајнирате навистина уникатни дресови што го претставуваат вашиот клуб или тим. Изберете од стотици бои и стилови за да создадете незаборавен изглед. Можете исто така да додавате имиња, броеви, логоа или други графики/уметнички дела. Тоа е совршен начин да го покажете вашиот тимски дух!

  05 (78)
  06 (50)

  Графичка апликација

  Направете тимски дресови целосно ваши со нашите услуги за прилагодување. Испратете ни ги вашите логоа и преференции за бои за оптимална рекреација. Изберете од мноштво стилски ткаенини од лесни полиестери до најлони што ја отстрануваат влагата. Изберете имиња и броеви на играчи во различни фонтови и стилови на букви. Додадете ленти, ѕвезди или други акценти кои ги надополнуваат боите на вашиот тим. Опциите за дизајн се бесконечни.

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect