loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 1
Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 2
Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 3
Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 1
Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 2
Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови 3

Сублимирана клупска фудбалска маичка Младинска фудбалска облека за тимска униформа на дресови

Врвен сублимиран клупски фудбалски дрес! Дизајниран специјално за млади фудбалери, овој висококвалитетен дрес е совршен за комплет дресови од тимски клубови.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Направен со најнова технологија за сублимација, оваа маичка се одликува со жив, отпорен на избледување дизајн кој ќе го задржи вашиот тим да изгледа остар во текот на целата сезона. Материјалот што дише и ја отстранува влагата гарантира дека играчите остануваат ладни и суви на теренот, додека лесната ткаенина овозможува максимална подвижност за време на игрите.

  Pro18-xj

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro18-xj2

  Дизајнирајте комплетен сет на тимски клубски униформи и дресови

  Дизајниравме комплетен сет на дресови од тимска клупска униформа што обезбедува унифициран изглед и чувство за вашите играчи. Ги цениме уникатните вредности и особини на личноста на секој играч и се стремиме да ги обезбедиме најдобрите можни производи и услуги за да одговараат на нивните индивидуални потреби 

  Прилагодете логоа, бои и дизајни

  Сублимираниот дизајн овозможува прилагодување за да одговара на индивидуалните преференции и брендирањето на тимот. Логото, боите и дизајните може целосно да се прилагодат за да се создаде уникатен и персонализиран изглед на тимот.

  Pro18-xj3
  Pro18-xj4

  Рашири ткаенина

  Комплетот вклучува дрес и шорцеви кои се дизајнирани да одговараат удобно и да обезбедат доволно движење во текот на играта. Еластичниот појас и манжетните на дресот обезбедуваат цврсто вклопување, додека растегливата ткаенина овозможува лесно движење и флексибилност за време на играта.

  Целосно функционален, удобен и модерен

  Тој е функционален, удобен и стилски, обезбедувајќи играчите да изгледаат и да се чувствуваат најдобро на теренот.

  Pro18-xj5

  OPTIONAL MATCHING

  Pro18-xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect