loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 1
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 2
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 3
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 4
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 5
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 6
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 7
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 1
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 2
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 3
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 4
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 5
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 6
Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови 7

Машки полиестерски фудбалски поло маички со сублимирани ретро фудбалски врвови

Влезете во играта со нашите сублимирани фудбалски поло со пругасти со дизајни што се враќаат назад. Изработено од лесен полиестер што ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и фокусирани. Задебелени ретро риги, тимски грбови и броеви на играчи додаваат шарм на старата школа. Одлично за спортисти кои бараат удобен дрес или викенд воини кои бараат секојдневен стил. Без разлика дали сте напаѓач на теренот или гледате од трибините, овие модерни ретро врвови се совршен придружник на денот на натпреварот.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  ZQ06

  PRODUCT INTRODUCTION

  Приспособете ја вашата сопствена ретро фудбалска маичка Изберете од смело враќање Внесете ретро вибрации на теренот во нашите сублимирани фудбалски поло со пруги. Лесниот полиестер што ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви дури и за време на интензивна игра 


  Задебелени пруги во класични тимски бои во комбинација со винтиџ детали како што се гребени и бројки создаваат иконски изглед. Совршен спој на минатото и сегашноста.


  Сечењето на атлетската поло маица овозможува лесно движење над главата, додека ткаенината што дише го подобрува протокот на воздух. Идеален за динамични спортисти кои сакаат удобен дрес инспириран од ретро.


  Одлично за тимови кои бараат унифицирани комплети или поединци кои сакаат да повторуваат класични стилови. Носете го за натпревари, тренинзи, секојдневни дружења и друго.


  Без разлика дали сте напаѓач кој доминира во играта или ентузијаст кој навива од трибините, ова модерно поло ве покрива. Влезете во духот на денот на натпреварот со неговиот спој на ретро шарм и удобност што ја отстранува влагата вибрација 

  04 (89)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (41)

  - Направено од лесен полиестер што ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и суви


  - Сечењето на атлетската поло маица овозможува целосна подвижност за динамично движење


  - Сублимирани ленти и графики вградени директно во ткаенината  


  - Ретро-инспирирани дизајни ги рефлектираат иконите фудбалски стилови од минатото


  - Одлично за играчи, тренери, судии и навивачи кои сакаат винтиџ шарм


  - Носете за натпревари, тренинзи, тренинг или секојдневен секојдневен стил


  - Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво за да се одржи живоста 


  - Достапен во широк спектар на големини за совршено прилагодено приспособување


  - Смелите риги и бои даваат визуелна изјава на теренот


  - Издолжениот раб во задниот дел нуди дополнителна покриеност кога е активен

  Дизајн на сублимирани ленти

  Дизајнот со сублимирани пруги во ретро стил додава безвременска привлечност на овој современ фудбалски врв.

  05 (90)
  06 (62)

  Висококвалитетен полиестер

  Изработена од 100% полиестер, оваа поло маичка е и удобна и издржлива. Ефикасно ја отстранува потта, одржувајќи ве суви за време на интензивните натпревари.

  Лесен и лесен за нега

  Овој фудбалски врв не само што е лесен, туку и лесен за одржување, што го прави идеален за редовна употреба.

  07 (60)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect