loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 1
Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 2
Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 3
Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 1
Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 2
Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација 3

Спортска облека за фудбалска униформа фудбалска кошула за печатење со сублимација

Прилагоден тим за униформи за фудбалски дресови, совршен избор за секој фудбалски тим кој бара стилска и уникатна униформа. Нашите фудбалски дресови се целосно приспособливи, давајќи ви слобода да дизајнирате униформа што совршено го претставува идентитетот на вашиот тим.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  - Направено од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност, издржливост и оптимални перформанси за време на играта.

  - Процесот на печатење со сублимација ја гарантира живоста на боите и дизајнот, дозволувајќи им на играчите да го претставуваат својот тим со гордост.

  - Достапен во широк спектар на приспособливи модели на дизајн, за да можете да создадете уникатен и професионален изглед за вашиот тим.

  - Лесни материјали што дишат, обезбедувајќи играчите да останат ладни и удобно за време на активностите со висок интензитет на теренот.

  - Достапен во низа големини за да се сместат играчи од сите возрасти и нивоа на вештини.

  - Лесен за нега и одржување бидејќи материјалите се перат во машина за дополнителна удобност.

  Pro6_xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  Pro6_xj2

  Достапна е серија на приспособливи шеми за дизајн

  Нашиот тим за фудбалски униформи за дизајн на модели на фудбалски дресови со печатење по мерка е врвна комбинација на стил и перформанси. Достапен во низа приспособливи дизајни, овој фудбалски дрес е совршен за тимови кои сакаат уникатен и професионален изглед на теренот 

  Обезбедете максимална удобност и слобода на движење

  Процесот на печатење со сублимација осигурува дека боите и дизајнот остануваат живописни и вистинити, се мијат по миењето. Лесните материјали што дишат им овозможуваат на играчите максимална удобност и слобода на движење, дури и за време на активности со висок интензитет.

  Pro6_xj3
  Pro6_xj4

  Обезбедете разновидни приспособени дизајни

  Нудиме широк асортиман на модели за дизајн, вклучувајќи ленти, шеврони и геометриски форми, а сето тоа може да се прилагоди со боите и логото на вашиот тим. Нашиот процес на печатење ја користи најновата технологија за да се осигури дека боите се живописни и долготрајни, дури и по бројни перења.

  Нарачајте го вашиот производ сега

  Со својот целосно приспособлив дизајн и висококвалитетна конструкција,  совршен избор за секој тим кој сака да се истакне на теренот. Без разлика дали сте училишен тим, локален клуб или професионален тим, нашите дресови сигурно ќе ги импресионираат и играчите и навивачите. Нарачајте го вашето денес и искусете ја разликата сами!

  Pro6_xj5

  OPTIONAL MATCHING

  Pro6_xj6

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (2)
  11
  3 (3)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect