loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 1
Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 2
Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 3
Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 1
Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 2
Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади 3

Тимски дресови за хокеј на мраз Прилагодени букви и броеви во хокеј дрес за возрасни и млади

Подгответе се за сезоната во целосно приспособени дресови дизајнирани специјално за хокеј на мраз. Приспособете ги големини за млади и возрасни со името, бројот и боите на вашиот тим.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Облечете го вашиот тим во прилагодени дресови за хокеј на мраз


  Овие издржливи дресови што ја отстрануваат влагата се конструирани да бидат во чекор со брзата игра. Мрежести панели, раглан ракави и ребрести појаси го максимизираат дишењето и мобилноста.


  Користете ја нашата алатка за приспособување за да изберете фонтови, бои на тимот и места за имиња и броеви. Целосно сублимираните графики лежат живописно и издржуваат ригорозно перење.


  Висококвалитетните поли/спандекс дресови имаат двојно засилени шевови на напрежните точки за трајни перформанси од игра по натпревар. Вградените заштитни карактеристики како ленти за борба ја зголемуваат издржливоста.


  Претставувајте го вашиот тим со гордост. Стилските хокејски дресови им овозможуваат на играчите од сите возрасти и позиции да изгледаат и да играат најдобро. Вклучена е бесплатна достава.

  03 (38)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (37)

  Материјали со врвен квалитет

  Нашите тимски дресови за хокеј на мраз се изработени од материјали со врвен квалитет, обезбедувајќи издржливост и долготрајни перформанси на мраз. Ткаенината е дизајнирана да ја издржи строгоста на интензивната игра, обезбедувајќи максимална удобност и дише.

  Прилагодени букви и броеви

  Персонализирајте ги дресовите на вашиот тим со сопствени букви и бројки. Нашата фабрика има можност да го вклучи името на вашиот клуб или тим, имиња на играчи и броеви на дресовите, создавајќи професионален и уникатен дизајн кој го прикажува идентитетот на вашиот тим.

  05 (38)
  06 (26)

  Подобрени карактеристики за изведба

  Нашите дресови се дизајнирани имајќи ги предвид перформансите. Лесната и дишечка ткаенина овозможува неограничено движење по мразот, додека технологијата за отстранување на влага ги одржува играчите ладни и суви за време на интензивната игра.

  Клубски и тимски услуги

  Ние нудиме сеопфатни услуги за клубови и тимови, задоволувајќи ги вашите специфични потреби. Без разлика дали ви требаат дресови за еден тим или за цела лига, нашиот посветен тим тесно ќе соработува со вас за да се осигура дека вашите барања се исполнети.

  07 (24)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect