loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 1
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 2
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 3
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 4
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 5
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 6
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 7
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 1
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 2
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 3
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 4
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 5
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 6
Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави 7

Тениски фустан Голф за трчање Фитнес Тениски фустан против лизгање Спортско здолниште Женски без ракави

Женскиот тенис & Голф здолништето е совршено спортско парче за вашиот активен животен стил. Направено од лесна и дишечка ткаенина што ја отстранува влагата, ова здолниште ве одржува ладни и удобно без разлика дали сте на тениско игралиште, терен за голф или уживате во други фитнес активности. Дизајнот без ракави има еластичен појас за сигурно и прилагодено вклопување. Вградените шорцеви обезбедуваат покриеност и слобода на движење, додека лентата против лизгање на полите го спречува несаканото откривање на тие енергични лулашки. Достапно во неколку бои инспирирани од активен ефект, ова разновидно здолниште е задолжително за вашите тренинзи и спортови.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Тенискиот фустан е смислено дизајниран да ги задоволи барањата на активните жени кои сакаат да се истакнат во нивните избрани спортови. Изработен од ткаенина со врвен квалитет, што ја отстранува влагата, овој фустан ве одржува ладни и суви дури и за време на интензивни тренинзи или натпревари. Дизајнот без ракави овозможува неограничено движење на рацете, додека атлетското вклопување го прегрнува вашето тело на сите вистински места, зголемувајќи ги вашите перформанси и самодоверба.


  Интегрираното спортско здолниште против лизгање е карактеристика на овој фустан. Се одликува со безбеден појас и иновативна технологија за држење што го спречува здолништето да се крева нагоре или да се поместува за време на вашите движења, што гарантира дека можете да се фокусирате на вашата игра без никакви одвлекувања. Без разлика дали играте тенис, голф, трчате или се занимавате со фитнес активности, овој фустан обезбедува стабилност и мир на умот.


  Овој фустан не само што се истакнува во функционалноста, туку може да се пофали и со стилски и современ дизајн. Елегантната силуета и живописните опции за бои го прават модерен избор и на и надвор од теренот. Тоа е разноврсна облека која беспрекорно преминува од спортска во секојдневна облека, овозможувајќи ви без напор да го покажете вашиот активен животен стил.


  Нашиот женски тениски фустан за голф за трчање Фитнес тенис Спортско здолниште против лизгање Атлетскиот фустан без ракави не е само облека водена од перформансите; исто така е изграден да трае. Издржливата конструкција гарантира дека може да ги издржи строгостите на редовна употреба, одржувајќи ја својата форма, боја и перформанси со текот на времето.

  17 (5)

  PRODUCT DETAILS

  13 (15)

  Атлетски фустан без ракави за неограничено движење

  Истражете ја слободата на движење што ја нуди нашиот атлетски фустан без ракави. Дизајнот без ракави овозможува вашите раце да се движат слободно, без разлика дали служите на тениско игралиште, нишате палка за голф или се занимавате со каква било фитнес активност.

  Ткаенина што дише и ја отстранува влагата

  Внимавајте во својствата на нашиот фустан што ја отстранува влагата, што ве одржува суви и удобни со исфрлање на потта. Ткаенината што дише го промовира протокот на воздух, спречувајќи прегревање и обезбедувајќи максимална удобност за време на долги часови игра.

  14 (15)
  15 (10)

  Голф во стил и удобност

  Истражете ја разновидноста на нашиот женски голф фустан, кој беспрекорно преминува од теренот за голф во секојдневни излети. Со својот елегантен дизајн и удобно вклопување, овој фустан обезбедува и стил и функционалност, овозможувајќи ви да се лулате со самодоверба и благодат.

  Трајност за долготрајни перформанси

  Откријте ја висококвалитетната конструкција и издржливите материјали што се користат во нашиот фустан. Изграден е да издржи ригорозна употреба, осигурувајќи дека останува во врвна состојба за безброј натпревари, рунди на голф и фитнес сесии.

  16 (7)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd 

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.


  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (3)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect