loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 1
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 2
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 3
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 4
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 1
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 2
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 3
Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови 4

Врвен вез Најновиот дизајн на кошаркарски дрес Прилагодени кошаркарски дресови

Како водечка фабрика за приспособени кошаркарски дресови, ние сме специјализирани за висококвалитетни униформи со врвни везови, печатење и кроење. Опремени со најсовремени технологии и искусни занаетчии, обезбедуваме целосно прилагодени дресови дизајнирани да ги задоволат потребите за перформанси на кошаркарските клубови и тимови на сите нивоа. Нашите услуги вклучуваат креативен дизајн, флексибилно нарачка, брзо производство и одлична услуга за клиентите.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制21

  PRODUCT INTRODUCTION

  Една од истакнатите карактеристики на нашите сопствени кошаркарски дресови е техниката на печатење со вез. Овој најсовремен метод овозможува сложените и живописни дизајни беспрекорно да се интегрираат во ткаенината. Везот додава допир на елеганција и уникатност на дресовите, со што се истакнуваат на теренот.


  Со нашите сопствени опции за дизајн, имате слобода да креирате дрес што вистински го претставува вашиот тим или личен стил. Можете да изберете од широк спектар на бои, дезени и фонтови за да ги приспособите вашите дресови. Дополнително, можете да додадете лого на вашиот тим, имиња на играчи и броеви за да го направите секој дрес уникатен за неговиот носител.


  Нашите сопствени кошаркарски дресови не се погодни само за професионални спортисти, туку и за кошаркарски ентузијасти од сите нивоа. Без разлика дали играте во локална лига, организирате пријателски пикап натпревар или едноставно навивате од страна, овие дресови ќе направат да се чувствувате како дел од играта.


  Искусете ја најновата кошаркарска облека со нашите сопствени кошаркарски дресови. Подигнете ја вашата игра, покажете го вашиот стил и дајте изјава на и надвор од теренот со овие исклучителни дресови.

  未标题-11 (13)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (56)

  Квалитетни материјали и конструкција

  Ние користиме лесни полиестерски материјали за дишење, оптимизирани за атлетска удобност и издржливост. Професионалната конструкција со двојно зашиени шевови гарантира дека дресовите можат да издржат интензивна игра на теренот 

  Напредна технологија за печатење

  Користејќи ја најновата технологија за печатење, можеме да репродуцираме високо детални дизајни со фотографски квалитет во живописни бои директно на ткаенината на дрес. Вашите уникатни отпечатоци ќе ја задржат својата боја и интегритет дури и по постојано перење и носење.

  03 (58)
  04 (57)

  Супериорна персонализација на везови

  Нашите напредни машини за везење прецизно ги шијат вашите логоа, имиња, броеви и други сопствени елементи со прецизност и дефиниција. Везењето обезбедува текстуриран професионален допир.

  Прилагодување на тимот и играчот

  Ние ги прилагодуваме дизајните за да го идентификуваме секој играч поединечно и да направиме да се чувствуваат дел од тимот. Персонализираните елементи вклучуваат имиња, броеви, акценти на ракавите и многу повеќе.

  05 (58)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect