loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 1
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 2
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 3
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 4
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 5
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 1
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 2
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 3
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 4
V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии 5

V врат сина бела лента Ретро фудбалски дрес Фудбалска кошула со големи димензии

Изработено од мека ткаенина што ја отстранува влагата и печатена со помош на сублимирана технологија за долготрајни бои и графики. Без разлика дали сте професионален играч или суперфан на трибините, овие носталгични, романтизирани фудбалски маички прават совршена маичка за денот на натпреварот. Достапен во плус големини за оптимална удобност.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  PRODUCT INTRODUCTION

  Инспириран од иконите стилови на дресови со романтизирана естетика. Без разлика дали играте на теренот или навивате на трибините, овие фудбалски маици со пруги се совршени за да го покажете вашиот тимски дух.


  Опуштеното, пространо вклопување и ткаенината што дише обезбедува исклучителна удобност за целодневна употреба. Идеален за навивачи и играчи од сите облици и големини.


  Прилагодете го вашиот сопствен фудбалски дрес со винтиџ изглед со име, број и која било графика што го претставува вашиот тим. Нашиот сублимиран процес на печатење беспрекорно го пресоздава секој детал.


  Комбинирајте со фармерки или шорцеви за спортски секојдневен изглед. Преголемиот ретро дизајн со пруги додава привлечност на изјавата, додека останува удобен и подвижен.


  Купете го дресот на вашиот омилен играч или направете си сопствена маичка за да станете најстилскиот навивач на стадионот. Класичните риги и бои обезбедуваат овие кошули да го издржат тестот на времето.

  04 (85)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (37)

  - Направено од 100% полиестер што дише со својства за отстранување на влага за да ве лади

  - Мазна и мека дланка за исклучителна удобност


  - Преголемото, опуштено вклопување обезбедува простор за движење и флексибилност

  - Широк опсег на плус големини достапни и за мажи и за жени


  - Квалитетното сублимирано печатење овозможува долготрајни, живи бои

  - Дизајните и графиките кои се вградени директно во ткаенината нема да пукаат или лупат


  - Иконскиот дизајн на враќање им оддава почит на класичните фудбалски дресови

  - Сино-белите риги инспирирани од винтиџ создаваат ретро естетика


  - Одлично за играчи, навивачи, тренери и судии

  - Носете на тренинзи, натпревари, настани на денот на играта и секојдневна употреба


  - Додадете свое име, број, лого на тимот или графика

  - Беспрекорно го пресоздаваме секој прилагоден детал со сублимирано печатење


  - Се пере во машина за лесна нега 

  - Боите нема да крварат или бледнеат со текот на времето

  Јака

  Храброто V-деколте дава винтиџ карактер. Контрастната облога на јаката ги одгласува класичните детали на комплетот. Отвореното деколте ја подобрува вентилацијата за да се ослободи вишокот топлина  

  05 (86)
  06 (58)

  Прилагодување

  Додајте свое име, број и графика на играчот. Нашиот сублимиран процес на печатење беспрекорно го пресоздава секој прилагоден детал. Направете го тоа тимски дрес или навивачка маичка за поддршка на вашите идоли.

  Пол

  Испуштениот раб виси под половината за дополнително покривање. Ги отсликува традиционалните лабави фудбалски дресови. Заоблени агли за полиран финиш.

  07 (56)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14
  1 (2)
  xq

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)
  00002

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect