loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 1
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 2
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 3
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 4
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 5
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 6
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 1
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 2
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 3
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 4
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 5
Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови 6

Трговија на големо со 100% полиестер прилагодени сублимирани бејзбол дресови за загревање дресови

Нудиме висококвалитетни 100% полиестерски сублимирани бејзбол дресови и дресови за загревање. Овие облеки се направени од мека ткаенина што дише за удобно носење. Дресовите имаат сублимирано печатење за да ги приспособите боите, дезените и текстот по ваш вкус за уникатен личен стил. Без разлика дали станува збор за аматерски бејзбол тимови или професионални лиги, можеме да ја прилагодиме опремата според вашите потреби. Имаме напредна производствена опрема и техники за брзо масовно производство 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  10 (14)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Овој добавувач нуди широк асортиман на висококвалитетни бејзбол дресови направени од лесна, дишечка 100% полиестерска ткаенина. Мазниот материјал ја отстранува влагата за да ги одржува играчите ладни и суви, додека се спротивставуваат на строгоста на атлетските перформанси 


  Изработени од лесна ткаенина со изведба од 100% полиестер, овие дресови се ултра-дише и ја отстрануваат влагата за да ги одржуваат играчите суви без разлика колку е интензивна активноста. Полиестерскиот материјал е исто така многу издржлив и лесен за нега - само се мие во машина во ладна вода и се суши на тивко.


  Она што ги прави овие дресови навистина посебни е нашиот процес на печатење со сублимација. За разлика од традиционалното печатење на екран, печатењето со сублимација ни овозможува целосно да вградиме живописни приспособени бои и логоа директно во полиестерската ткаенина за изглед кој нема да пука, излупи или избледува со текот на времето. Оживувајте го дизајнот на логото, маскотата или уникатните бои на вашиот тим на теренот во годините што доаѓаат.


  Продадени во големи количини со попусти за поголеми нарачки, овие дресови обезбедуваат неверојатна вредност и прилагодување за вашиот тим. Контактирајте не денес за да го започнете процесот на дизајнирање и да добиете наменски, големопродажни цени. Поставете ја вашата нарачка и добијте висококвалитетни, долготрајни сопствени дресови за загревање безбол кои ќе станат дел од наследството на вашиот тим.

  09 (17)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  06 (39)

  Ткаенина и технологија

  Нашите бејзбол дресови и јакни за загревање користат лесна, дишечка 100% полиестерска ткаенина која ги одржува спортистите ладни и удобни. Печатењето со сублимација ги интегрира дизајните во ткаенината за живи бои што нема да пукаат или лупат. Овој напреден процес на дигитално печатење овозможува фотореалистични детали и прецизност. Ткаенината ја отстранува влагата и брзо се суши за оптимални перформанси. Вибрантната сублимирана графика трае низ безброј игри, миење и практики 

  Способности за приспособување

  Со нашиот внатрешен дизајнерски тим, можеме да ги приспособиме бејзбол дресовите и загревањето за вашите уникатни потреби. Изберете од нашата широка палета на висококвалитетни ткаенини и бои. Изберете должини на ракавите, цевки, букви и нумерирање. Додадете имиња, логоа, маскоти или која било графика што ја сакате. Ние користиме врвно печатење со сублимација за да репродуцираме дизајни со живописни детали. Добијте совршени сопствени бејзбол униформи за вашиот клуб или тим.

  07 (37)
  08 (17)

  Услуги за тим и лига

  Ние сме специјализирани за сопствени униформи, опрема и облека за бејзбол тимови од сите нивоа. Од младински лиги до колеџ тимови до професионални клубови, нашиот искусен тим може да ги облече вашите играчи во висококвалитетни приспособени дресови, панталони, капи и многу повеќе. Ние темелно ги разбираме прописите за бејзбол униформи и можеме да обезбедиме вашите дизајни и отпечатоци да се придржуваат до сите правила на лигата. Дозволете ни да се справиме со сите потреби на вашите униформи и облека за бејзбол тимот!

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect