loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 1
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 2
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 3
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 4
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 1
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 2
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 3
Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес 4

Трговија на големо со сопствен вез со апликација за хокеј на мраз Дрес за хокеј на мраз 100% полиестерски хокеј дрес

Изработени од висококвалитетна 100% полиестерска ткаенина, овие дресови нудат издржливост и удобност на мразот. Истакнете се од конкуренцијата со нашите уникатни дезени со апликации за везење, прилагодени на преференциите на вашиот тим.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Персонализирајте ги хокејските дресови за целиот ваш тим со дигитализиран вез и апликација. Надградете се на врвна сублимирана графика која брилијантно лежи на полиестерска ткаенина што ја отстранува влагата.


  Изберете бои на нишки и места за имињата на играчите, броевите и логоата на предната, задната страна и ракавите. Нашата дигитална алатка овозможува професионално шиење прилагодени графики како маскоти.


  Суптилната вентилирана мрежеста ткаенина обезбедува дишливост и супериорно растегнување насекаде. Двојно зашиените засилени шевови гарантираат живост преку ригорозна игра. Прицврстувањата на допир и дупките за палците ја зголемуваат удобноста.


  Претставете го вашиот тим автентично со приспособени грбови, икони и униформни елементи стручно применети од искусни текстилни техничари. Нарачките се испраќаат веднаш преку големопродажни цени.


  Справете се со најтешките противници во персонализирани дресови изградени да издржат проверка, отпуштање и одбрани на голман. Потпрете се на нас за какви било потреби за спортска униформа по конкурентни трошоци на големо.

  03 (39)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  04 (38)

  Премиум Квалитет

  Нашите дресови за хокеј на мраз се направени од врвна 100% полиестерска ткаенина, обезбедувајќи издржливост и удобност на мразот.

  Прилагодена апликација за везење

  Издвојте се од толпата со нашите уникатни дезени со апликации за везење, прилагодени на преференциите на вашиот тим.

  05 (39)
  06 (27)

  Квалитет

  Сите дресови се двојно зашиени за трајна издржливост. Засилените шевови издржуваат физичка игра без кинење или губење на живост по многу миење 

  Групи

  Со гордост опслужуваме различни групи, вклучувајќи тимови за патување/рецидирање, училишта, арен клубови и професионални организации 

  07 (25)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect