loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 1
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 2
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 3
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 4
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 1
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 2
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 3
Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави 4

Кошаркарски дресови на големо, приспособливи, уникатни дизајни за машка спортска облека без ракави

Подигнете ја вашата кошаркарска игра со нашите на големо приспособливи кошаркарски дресови. Со фокус на прилагодување и удобност, овие дресови се совршени за клубови, тимови и кошаркарски ентузијасти.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制06

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дајте му на вашиот тим уникатна предност со нашите најнови сопствени кошаркарски дресови


  Претставете го вашиот тим со стил во нашата големопродажна колекција на најсовремени сопствени кошаркарски дресови. Издвојте се од пакетот со дизајни по нарачка и единствен изглед.


  Нашите дресови се изработени од лесна ткаенина за изведба против брчки, дизајнирана да остане свеж во текот на целиот натпревар. Технологијата што ја отстранува влагата и резите без ракави од раглан ја максимизираат вентилацијата при брзи паузи.


  Целосните опции за прилагодување овозможуваат прегледување на вашиот точен дизајн пред да нарачате на големо. Поставете логоа, бројки, графики и оставете ги нашите експерти да ја оживеат секоја визија на дресот напред и назад. Живописните бои и детали остануваат вистински перење после миење.


  Уживајте во големи попусти на цените кога опремувате цели тимови или клубови. Личните допири како специјализирани броеви на играчи, имиња на тимови или силуети го издвојуваат вашиот тим. Мрежестите панели и јамките за палецот ја зголемуваат удобноста и вклопувањето.


  Поддржани со долгогодишно искуство, нашите дресови се конструирани за нон-стоп натпреварување. Засилените шевови обезбедуваат персонализирани стилови да ја задржат својата врвна сезона по сезона. Претставете ја вашата уникатност на теренот!

  未标题-1 (6)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (30)

  Прилагодување за клубови и тимови

  Ослободете го идентитетот на вашиот клуб или тим со нашите приспособливи кошаркарски дресови. Додајте го името на клубот или тимот, логото и броевите на играчите за да создадете унифициран и професионален изглед. Нашиот дизајнерски тим е достапен за да ви помогне во создавањето уникатен и привлечен дизајн кој го одразува духот и вредностите на вашиот клуб.

  Технологија против брчки

  Кажете им збогум на брчките и непријатностите со нашата кошаркарска спортска облека без ракави против брчки. Направени со напредна технологија за ткаенина, овие дресови се отпорни на брчки, обезбедувајќи јасен и професионален изглед во текот на играта. Останете фокусирани на вашите перформанси без да се грижите за изгледот на вашиот дрес.

  03 (31)
  04 (30)

  Ослободете го потенцијалот на вашиот тим

  Опремете го вашиот клуб или тим со нашите на големо приспособливи кошаркарски дресови и ослободете го вашиот целосен потенцијал на теренот. Нашите дресови не само што нудат стил и удобност, туку и поттикнуваат чувство на единство и гордост меѓу играчите. Истакнете се, доминирајте во играта и постигнете големина со нашата висококвалитетна кошаркарска спортска облека.

  Брза и сигурна испорака

  Ја разбираме важноста од навремена испорака, особено за клубовите и тимовите кои се подготвуваат за претстојните натпревари или турнири. Нашиот процес на испорака е брз и сигурен, осигурувајќи дека вашите приспособени кошаркарски дресови ќе стигнат до вас на време. Следете ја вашата нарачка и бидете ажурирани за статусот на испорака преку нашиот онлајн портал.

  05 (30)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect