loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 1
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 2
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 3
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 4
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 5
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 6
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 1
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 2
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 3
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 4
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 5
Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено 6

Трговија на големо со мажи сублимирани кошаркарски униформа кошаркарски дрес Прилагодено

Без разлика дали ви требаат униформи за училишен тим, клуб, внатрешно образование или професионална организација, ние ве покриваме. Контактирајте не денес за да добиете приспособени, висококвалитетни кошаркарски униформи доставени до вашиот тим!

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Барате висококвалитетни сопствени кошаркарски униформи за вашиот тим? Нудиме професионални сублимирани кошаркарски дресови кои можат целосно да се приспособат со вашето лого, име на тимот, броеви на играчи и избраниот дизајн.


  Нашите машки кошаркарски дресови се изработени од лесен полиестер што дише и ја отстранува потта. Флексибилната ткаенина и атлетскиот крој овозможуваат целосна подвижност на теренот. Вибрантното печатење со сублимација обезбедува вашата графика да се појавува со остри детали и задебелени бои кои нема да избледат со текот на времето.


  Прилагодете ги вашите униформи со додавање на вашето лого на предната страна, името на тимот на задната страна и броевите на играчите на ракавите. Изберете од различните опции за боја за да одговараат на боите на вашиот тим. Можеме да втиснеме целосен сопствен дизајн врз основа на вашата визија.


  За целосна приспособена кошаркарска опрема, обезбедуваме и соодветни сублимирани шорцеви со вашето лого. Нашите кошаркарски шорцеви се дизајнирани за перформанси со ткаенина што ја отстранува влагата, странични џебови и еластичен појас 

  14-xj1

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  14-xj2

  Ткаенини за дишење

  Нашите кошаркарски дресови се направени од лесен полиестер што ја отстранува потта, кој ги одржува играчите ладни, суви и удобни на теренот. Флексибилниот материјал со атлетско сечење овозможува неограничено движење.

  Вибрантна сублимирана графика

  Со напредното печатење со сублимација, ги отпечатуваме вашите сопствени дизајни во задебелени, постојани бои кои нема да пукаат или избледуваат со текот на времето. Вашето лого, имиња и броеви ќе се појават со остри детали.

  14-xj3
  14-xj4

  Прилагодени тимски униформи

  Направете го вашиот тим да се истакне со целосно приспособени сублимирани кошаркарски униформи. Додајте го вашето лого на предната страна, името на тимот на задната страна, броевите на играчите на ракавите.

  Соодветни шорцеви

  Заедно со дресовите, нудиме и координирачки сублимирани шорцеви со вашето лого и бои на тимот. Шорцевите што ја отстрануваат влагата обезбедуваат активни перформанси.

  14-xj5

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect