loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 1
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 2
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 3
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 4
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 5
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 1
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 2
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 3
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 4
Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи 5

Трговија на големо ОЕМ сублимација Обичен празен бејзбол дрес Т-маица Прилагодени бејзбол дресови за мажи

Вашата едношалтерска продавница за сопствени сублимирани бејзбол униформи

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  09 (16)

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дресовите се направени од лесни ткаенини за дишење како мешавини од полиестер и памук што ја отстрануваат влагата за да ги одржуваат играчите ладни и удобни за време на долгите игри или тренинзи. Овие издржливи материјали ги издржуваат строгостите на атлетските перформанси додека ја одржуваат својата форма перење после миење.  Може да се произведуваат целосно приспособени дресови со имиња, броеви, логоа и графички дизајни додадени преку печатење со сублимација на боја. Овој процес директно до облеката применува живописни, детални бои и слики без шевови или вишок материјали. Прилагодените нарачки за дресови може брзо да се превртат за да се исполнат роковите или настаните на тимот 


  Масовните количини на големо добиваат обемни попусти, што ги прави приспособените бејзбол дресови достапни за училишните, заедницата и тимовите на турнирите. Специјалните пакети можат да понудат целосни униформни комплети со соодветни панталони, чорапи и други додатоци. Големите нарачки се стручно исполнети во тесни распореди.


  Различни опции за испорака обезбедуваат брзина и практичност и за домашна и за меѓународна испорака. Претставниците за услуги на клиентите се достапни за да помогнат во нарачката, големината, потребите за прилагодување и да одговорат на какви било прашања или грижи.

  08 (16)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  05 (66)

  Прилагодени бејзбол дресови

  Се гордееме што нудиме целосно приспособени дизајни на дресови. Преку нашиот систем за онлајн нарачки, клиентите можат да дизајнираат дресови со уникатни бои, графики, логоа и нумерирање за совршено да го претставуваат нивниот тим. Нашиот внатрешен тим за графички дизајн е подготвен да ја оживее секоја визија. Од мала лига до програми на колеџ, имаме искуство да го приковаме секој детал.

  Опции за ткаенина

  Удобноста и перформансите се врвни приоритети во нашите ткаенини за дресови. Носиме полиестерски опции за дишење за употреба во топло време, како и антимикробни ткаенини што ја отстрануваат влагата, идеални за игри до крајот на сезоната. Секој материјал е избран да трае преку исцрпувачки практики и долги турнири. Клиентите можат да изберат совршено вклопување и чувство за потребите и буџетот на нивниот тим 

  06 (38)
  07 (36)

  Печатење со сублимација

  Нашиот процес на печатење со сублимација вметнува живописни бои и графики директно во материјалот на дрес за изглед кој нема да избледи. Ова значи дека не се грижите за лупење или пукање дури и по многу перење во машина. Без разлика дали се едноставни имиња на тимови или сложени дизајни со повеќе бои, нашите печатачи можат сето тоа да го репродуцираат со остри јасни линии. Готовиот производ се чувствува како да е сложено рачно обложен со свила.

  OPTIONAL MATCHING

  1-14

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect