loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 1
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 2
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 3
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 4
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 5
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 6
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 7
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 1
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 2
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 3
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 4
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 5
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 6
Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо 7

Фудбалска кошула за брзо сушење на полиестер со долги ракави, ретро фудбалски дрес на големо

Ретро фудбалски дрес на големо - совршен комплет за играчи, навивачи и колекционери. Направен од лесен полиестер за брзо сушење, овој дрес има дизајн со целосен принт инспириран од класичните фудбалски стилови од 90-тите 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  ZQ12

  PRODUCT INTRODUCTION

  Дали сакате да го опремите вашиот младински фудбалски тим или клуб со висококвалитетни, стилски униформи по прифатлива цена? Тогаш не гледајте подалеку од овие големопродажни ретро фудбалски дресови од Хели.


  Изработени од лесна, брзо сушена полиестерска ткаенина, овие фудбалски маички овозможуваат максимално дишење и удобност за време на интензивни игри или вежбање. Мекиот, издржлив полиестер ја отстранува влагата од кожата за да ги одржува играчите ладни и суви без оглед на условите 


  Дизајнот со долги ракави ги штити спортистите од изложување на сонце, додека сепак овозможува целосен опсег на движење на рацете. Раглановата конструкција на ракавите ги следи линиите на телото за природно вклопување 


  Целосниот отпечаток го покрива целиот преден и заден дел на дресот, овозможувајќи ви целосно да го прикажете вашето единствено лого на тимот или дизајн низ широката површина. Уметничките дела ќе останат живописни за перење после миење благодарение на висококвалитетниот процес на сублимација на бојата што се користи.


  Контактирајте не за да ја прилагодите вашата нарачка со лого, бои и повеќе!

  04 (95)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  08 (46)

  Клучен карактери:

  - Црно-бел кариран принт 

  - „вашето лого“ отпечатен екран на градите

  - Јака со врат за удобно вклопување

  - Долги ракави за целосна покриеност

  - Лесната поли ткаенина ја отстранува влагата и брзо се суши

  - Висококвалитетна полиестерска ткаенина


  Придобивките од производот:

  - Останете ладни и суви дури и за време на најинтензивните тренинзи

  - Удобно вклопување за целодневна употреба

  - Разновидност на стилски дизајни за да одговараат на вашата личност

  - Совршен за секоја пригода, од спортување до лежење наоколу


  Спецификации на производот:

  - Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, приспособлива

  - Боја: приспособлива

  - Материјал: Полиестер

  - Карактеристика: брзо се суши, дише, ја отстранува влагата

  - Дизајн: приспособлив

  Прилагодување

  Нашите внатрешни услуги овозможуваат целосно приспособени дресови. Едноставно наведете го вашето лого или порака и ние можеме да ги примениме со помош на печатење на екран или вез. Минимумите се ниски, па дури и малите клубови и групи можат да создадат уникатни комплети со професионален изглед. Имаме искуство во исполнување на нарачки за организации од сите нивоа.

  05 (96)
  06 (68)

  Материјали

  Нашите поли ткаенини се лесни и дишат за удобност во секоја клима. Својствата за отстранување на влага ги одржуваат играчите суви, додека мастилата со длабоки пигменти обезбедуваат дизајни да ја задржат својата брилијантност низ долгогодишното перење без да избледат. Двојно зашиени шевови и засилени точки на напрегање на рамената и ракавите додаваат издржливост.

  Обезбедување на квалитет

  Секој дрес поминува ригорозни проверки на квалитетот пред испораката. Ова вклучува инспекции на ткаенини, отпечатоци, шевови и друго за да се осигураме дека само највисоките стандарди ги исполнуваат нашите клиенти. Доколку се појават какви било проблеми, нашиот тим за поддршка на клиентите е тука да ги реши.

  07 (65)

  OPTIONAL MATCHING

  1-14
  1 (2)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (2)
  4 (3)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect