loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 1
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 2
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 3
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 4
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 1
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 2
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 3
Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови 4

Трговија на големо со сублимирани кошаркарски дресови за мода прилагодено лого Кошаркарски униформни дресови

Без разлика дали подготвувате професионален тим, програма за колеџ или водите униформа малопродажен бизнис, спортската облека Healy е вашата едношалтерска продавница за големопродажни сублимирани кошаркарски дресови и опрема. Повеќе од една деценија, на спортските организации, лигите и трговците на мало ширум светот им обезбедуваме висококвалитетни, приспособени униформи по пристапни цени на големо 

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  篮球定制27

  PRODUCT INTRODUCTION

  Нашите сублимирани кошаркарски дресови на големо се изработени со висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и удобност. Техниката за печатење со сублимација овозможува живописни и долготрајни бои, осигурувајќи дека вашите дресови ќе се истакнат на теренот. Ткаенината што дише ги одржува играчите ладни и суви за време на интензивната игра, подобрувајќи ги нивните перформанси.


  Она што ги издвојува нашите сублимирани кошаркарски дресови на големо е опцијата за прилагодено поставување лого. Имате слобода да го додадете логото на вашиот тим, логото на спонзорите или кое било друго посакувано лого на дресовите. Оваа опција за прилагодување ви овозможува да создадете уникатен и професионален изглед за вашиот тим.


  Модниот дизајн на нашите кошаркарски дресови гарантира дека вашиот тим ќе биде во тренд и на теренот и надвор од него. Со различни опции за бои и стилски достапни модели, можете да креирате униформа што ќе го одразува стилот и идентитетот на вашиот тим.


  Без разлика дали сте спортски тим, кошаркарска лига или организација која сака да опреми голема група, нашите униформни дресови за кошарка со модно приспособено лого за сублимирани на големо се совршен избор. Со нашите големопродажни цени, можете да уживате во конкурентни цени додека сè уште добивате висококвалитетни и приспособени дресови.

  未标题-11 (19)

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  02 (62)

  Прилагодени дизајни на Џерси без ограничувања

  Нашиот внатрешен дизајнерски тим соработуваше со некои од најголемите имиња во кошарката. Но, ние исто така сакаме да им помагаме на помалите тимови и клубови да се истакнат. Испратете го вашето лого, бои и преференци и ние ќе исмеваме елегантни униформни дизајни за одобрување. Изберете од ткаенини како полиестер што се вклопува во суво, што содржи живописни графички сублимирани со боја, перење после миење 

  Програмски партнерства за клубови и лига

  Пакувајте сопствени униформи, опрема за вежбање, торби со опрема, загревање и повеќе по големопродажна цена кога се купени за цела лига или конференција. Ние сме едношалтерски систем за сите потреби на вашата програма за спортски производи 

  3 (5)
  04 (63)

  Посветени менаџери на сметки 

  Прошетајте низ процесот на дизајнирање со одговорно лице кое ја познава вашата организација. Добијте примероци, макети, понуди и повторете нарачки со леснотија преку вашиот личен AM 

  Програма за партнери за малопродажба

  Сакате да ги етикетирате и препродавате нашите униформи? Нашата програма за чадори за големопродажба им овозможува на трговците со тули и малтер и онлајн трговците на мало да ги приспособат нашите колекции за нивниот сопствен бренд. Добијте ексклузивни цени за кобрендирани униформи, чанти, тренерки и друго 

  05 (64)

  OPTIONAL MATCHING

  06 (23)

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11 (2)
  3 (3)
  4 (2)
  1 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect