loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 1
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 2
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 3
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 4
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 5
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 6
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 1
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 2
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 3
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 4
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 5
Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес 6

Кошарка облека Машка облека за обука Гроздобер кошаркарски дрес

Дизајнот на враќање се карактеризира со широки отвори за раце, продолжена должина на кошулата и опуштена форма за голема слобода на движење. Пар со шорцеви за комплетен кошаркарски аутфит. Одлично за часови во теретана, интрамурални тимови или секојдневна секојдневна облека!

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница
  1 (2)
  xq

  PRODUCT INTRODUCTION

  Машки гроздобер кошаркарски дрес - облека за ретро тренинг за тренинзи за кошарка


  - Ретро-стилски, лабав кошаркарски дрес

  - Памучна/полиестерска ткаенина што дише ја отстранува влагата

  - Широки дупчиња за раце и продолжена должина на кошулата за целосна мобилност

  - Идеална облека за тренинг за вежбање скок-шутеви, вежби за дриблинг итн.

  - Дизајн на ритам со гроздобер кошаркарска привлечност

  - Одлично за часови во теретана, интрамурални спортови и секојдневна облека

  - Се пере во машина и е издржлив

  - Достапен во повеќе бои и големини 

  10-XJ5

  DETAILED PARAMETERS

  Темка

  Висококвалитетно плетено

  Боја

  Различни бои/приспособени бои

  Големина

  S-5XL, Ние можеме да ја направиме големината по ваше барање

  Лого/дизајн

  Прилагодено лого, OEM, ODM е добредојдено

  Прилагоден примерок

  Прилагоден дизајн е прифатлив, ве молиме контактирајте не за детали

  Време на испорака на примероци

  Во рок од 7-12 дена по потврдените детали

  Време на испорака на големо

  30 дена за 1000 парчиња

  Исплата

  Кредитна картичка, е-проверка, банкарски трансфер, Western Union, Paypal

  Празно

  1. Експрес: DHL (обичен), UPS, TNT, Fedex, обично трае 3-5 дена до вашата врата
  2. Дишни патишта: 7-10 дена, погоден за итна количина
  3. Морски пат: 15-25 дена, евтини погодни за голема количина

  PRODUCT DETAILS

  10-XJ1

  Дизајн инспириран од гроздобер

  Нашите машки кошаркарски дресови се моделирани според класичните винтиџ кошаркарски стилови. Дизајнот за враќање наназад се одликува со широки дупчиња за раце, лабаво вклопување и подолг раб за удобно покривање. Покажете ја вашата страст за ретро опрема за кошарка.

  Ткаенини за дишење

  Овие дресови се направени од лесни мешавини од полиестер и памук. Ткаенината што дише и ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви за време на интензивните тренинзи и игрите со пикап.

  10-XJ2
  10-XJ3

  Супериорна удобност

  宽松剪裁让您在球场上活动自如。 宽臂开口和宽敞的下摆为跑步、跳跃和投篮提供了极大的运动自由度。

  Секојдневен кошаркарски стил

  Нашите винтиџ кошаркарски дресови создаваат кул секојдневна облека во текот на целата година. Опуштеното вклопување им ласка на сите градби. Носете го преку маичка за лежерен спортски изглед насекаде.

  10-XJ4

  OPTIONAL MATCHING

  1-17

  Guangzhou Healy Apparel Co., Ltd.

  Healy е професионален производител на спортска облека со целосно интегрирани деловни решенија од дизајн на производи, развој на примероци, продажба, производство, испорака, логистички услуги, како и флексибилно приспособување на бизнис развој во текот на 16 години.


  Работевме со сите видови врвни професионални клубови од Европа, Америка, Австралија, Блискиот Исток со нашите целосно меѓусебни деловни решенија кои им помагаат на нашите деловни партнери секогаш да пристапат до најиновативните и водечки индустриски производи кои им даваат голема предност во однос на нивните натпреварувања.

   

  Работевме со над 3000 спортски клубови, училишта, организации со нашите флексибилни деловни решенија за прилагодување.

  产品陈列
  2 (3)
  11
  3 (3)
  4 (2)

  FAQ

  1
  Дали сте фабрика?
  О: Да, ние област фабрика и имаме професионален тим може да ја поддржи целата услуга за вас. Имаме оддел за продажба, дизајн, КК и услуги по продажба.
  2
  Може ли да ја направам вашата облека со мој дизајн?
  О: Секако, ние сме фабрика за OEM, можете да ставите свое лого на нашата облека, нашиот дизајнер може да направи бесплатно уметничко дело за да потврдите.
  3
  Дали е можно да се добие примерок пред да се нарача масовната нарачка?
  О: Да, но треба да ја наплатиме таксата за примерок, ќе ни требаат 7-10 работни дена За прилагоден примерок, по нарачка на големо, ќе ја вратиме таксата за примерокот.
  4
  Дали треба да нарачам минимална количина?
  О: Минималните количини варираат во зависност од облеката што сакате да ја нарачате. Можете да го дознаете MOQ на страницата на производот. Ние исто така нудиме различни производи без MOQ!
  5
  Што е дигитален пренос на топлина?
  О: Дигитален пренос на топлина е метод за украсување на прилагодена облека каде што вашиот дизајн или лого се испечатени на квалитетна дигитална хартија и се нанесуваат на облеката со помош на топлинска преса. Овој метод на декорација обично се користи за мали нарачки за облека.
  6
  Како да започнете бизнис со вас?
  О: Прашање -- Потврдете ја ткаенината, количината, логото -- Потврдете примерок -- Депозит -- Масовно производство -- Плаќање на биланс -- Испорака -- По продажбата. Ако имате прашање што не е наведено овде, со задоволство би помогнале!
  GET IN TOUCH WITH US
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни
  Customer service
  detect