loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 1
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 2
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 3
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 4
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 1
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 2
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 3
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 4

Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд

Тип на изнесување:
OEM/ODM услуга
Име на тимот:
Прилагодено
Лого:
Прилагодено печатење лого
Услови за цена:
ФОБ Гуангжу
Време на испорака:
7-14 работни дена
Апратирај

Преглед на продукт

- Овој производ е „Бренд за спортска облека за машки кошаркарски дресови Hot Custom FOB Guangzhou Healy“.

- Компанијата, Healy Sportswear, има високо техничко ниво и нуди исклучителни перформанси и висококвалитетни производи.

- Увезените суровини се користат за да се обезбеди квалитетот на машките кошаркарски дресови по мерка.

Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 5
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 6

Можности за производа

- Опциите за дизајн и прилагодување на Џерси вклучуваат избор од стандардни бои или создавање уникатна комбинација на бои.

- Опции за приспособување за предни/задни броеви, фонтови со име/броеви, графика/логоа и дотерување/цевководи.

- Се користи висококвалитетна плетена ткаенина.

- Достапни се различни големини (S-5XL) и сопствени опции за лого/дизајн.

- Прилагодени примероци и брзо време на производство.

Вредност на производот

- Конкурентни цени за рефус нарачки за клубови и рекреативни тимови.

- Прилагодени НБА дресови достапни за персонализација или подарување.

- Професионални материјали и конструкција за издржливост и удобност.

- Опции за прилагодување на тимот и играчот.

Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 7
Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 8

Предности на производот

- Целосно интегрирани деловни решенија за дизајн, производство, продажба и логистика.

- Над 16 години искуство и соработки со врвни професионални клубови ширум светот.

- Флексибилност во прилагодувањето и широк асортиман на производи без минимална количина на нарачка.

- Метод за декорација на дигитален пренос на топлина за мали нарачки на облека по нарачка.

Сценари на апликацијата

- Погоден за локални клубови, градски рекреативни лиги и професионални клубови.

- Може да се користи за персонализација, подарување или како дел од спортска колекција.

- Идеален за кошаркарски ентузијасти, колекционери и фанови.

Жешки прилагодени машки кошаркарски дресови FOB Guangzhou Healy Sportswear бренд 9
Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
Customer service
detect