loading

HEALY - PROFESSIONAL OEM/ODM & CUSTOM SPORTSWEAR MANUFACTURER

Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 1
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 2
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 3
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 1
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 2
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 3

Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу

Модела:
Фудбалски дресови
Име на тимот:
Прилагодено
Лого:
Прилагодено печатење лого
Етикета:
Прифатете прилагодени етикети
Услови за цена:
ФОБ Гуангжу
Апратирај
Испратете ја вашата истрага

Ви ја претставуваме врвната спортска облека - новиот фудбалски дрес на Healy Sportswear! Направен за страсните спортисти, овој дрес со врвен квалитет сега е достапен на големо. Изработен со прецизност, гарантира максимална удобност и издржливост. Дизајниран да ги подобри перформансите, се одликува со напредна технологија за исфрлање на влага и супериорна дишливост. Со својот прекрасен дизајн, овој дрес е совршен избор за спортски тимови или ентузијасти. Добијте ја најдобрата зделка денес во ФОБ Гуангжу и подигнете ја вашата игра со Healy Sportswear!

Ви го претставуваме новиот фудбалски дрес на Healy Sportswear на големо ФОБ Гуангжу! Искусете незаменлив стил, удобност и издржливост на теренот. Подобрете ги вашите перформанси со напредна технологија за отстранување на влага и ткаенина што дише. Подигнете ја вашата игра со Healy Sportswear денес!

Преглед на продукт

Healy Sportswear New Football Jersey се продава на големо FOB Guangzhou е приспособлив дрес дизајниран со стил и перформанси. Користи технологија за печатење со сублимација за беспрекорно да ги интегрира името, логото и дизајнот на вашиот тим во ткаенината, обезбедувајќи живописни бои и остри детали кои нема да избледат или излупеат.

Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 4
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 5

Можности за производа

Фудбалските дресови се направени од висококвалитетна ткаенина што ја отстранува влагата и нуди исклучителна удобност и издржливост. Материјалот што дише ве одржува ладни и суви, дури и за време на интензивни натпревари. Ергономскиот дизајн овозможува неограничено движење, давајќи ви слобода да дриблате, додавате и шутирате со прецизност. Дресовите имаат и засилени шевови за долготрајна издржливост и лесна ткаенина за зголемена агилност на теренот.

Вредност на производот

Без разлика дали сте професионален клуб или тим за рекреација, овие дресови се направени да ги издржат барањата на играта. Тие се приспособливи, овозможувајќи ви да дизајнирате дрес што вистински го претставува духот на вашиот тим. Со широк спектар на бои, дезени и фонтови за избор, можете да создадете уникатен изглед што го издвојува вашиот тим. Експертите за дизајн ќе соработуваат тесно со вас за да ја оживеат вашата визија, осигурувајќи дека секој детал е совршен.

Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 6
Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 7

Предности на производот

Дресовите користат лесни полиестерски ткаенини за дишење кои ги одржуваат играчите ладни и удобни. Печатењето со сублимација го врзува мастилото директно во ткаенината за долготрајни, живописни дизајни кои нема да пукаат или лупат. Опциите за прилагодување се обемни, што ви овозможува да ги персонализирате дресовите со логоа, бои, фонтови за букви и стилови. Дресовите исто така го зајакнуваат клупскиот или тимскиот дух, градејќи другарство и гордост во организацијата.

Сценари на апликацијата

Овие сопствени сублимирани фудбалски дресови се погодни за различни апликации, вклучувајќи професионални клубови, рекреативни тимови, младински лиги и врвни клубови. Тие се дизајнирани да го покажат уникатниот идентитет на вашиот тим и да дадат смела изјава на теренот. Без разлика дали играте во локална лига или се натпреварувате на високо ниво, овие дресови се дизајнирани да ги задоволат барањата на играта и да дозволат гордоста на вашиот тим да блесне.

Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Гуангжу 8

ЧПП: Healy Sportswear New Football Jersey Трговија на големо FOB Guangzhou

1. Која е минималната количина за нарачка за новите фудбалски дресови на Healy Sportswear?
Минималната количина на нарачка за нашите дресови на големо е 100 единици.

2. Може ли да измешам и да поклопам различни големини и дизајни во рамките на мојата нарачка?
Да, имате флексибилност да ги мешате и усогласувате големините и дизајните за да ги задоволат вашите специфични барања.

3. Која е цената на ФОБ за новите фудбалски дресови на Healy Sportswear?
ФОБ цената за нашите дресови од Гуангжу ќе зависи од нарачаната количина. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за продажба за конкретни цени.

4. Кое е времето за нарачка на големо?
Вообичаено, рокот за нарачки на големо е 2-3 недели по потврдата за плаќање. Сепак, за поголеми нарачки може да биде потребно дополнително време, кое ќе ви биде доставено.

5. Дали Healy Sportswear обезбедува опции за прилагодување на дресовите?
Да, ние нудиме услуги за прилагодување како што се додавање логоа, имиња, броеви и детали за спонзорите на дресовите. Ве молиме разговарајте за вашите барања со нашиот тим за продажба за цени и детали.

6. Кои опции за испорака се достапни за нарачки на големо?
Обезбедуваме различни опции за испорака, вклучително и поморски и воздушен товар. Изборот ќе зависи од вашите специфични потреби и временска рамка.

7. Може ли да побарам примероци пред да направам нарачка на големо?
Да, можеме да обезбедиме примероци за евалуација. Сепак, тие ќе се наплаќаат по повисока цена од нарачките на големо. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за продажба за барања за примероци.

8. Дали има дополнителни трошоци или даноци за меѓународни нарачки?
Може да важат увозни давачки, даноци и други давачки во зависност од регулативите во вашата земја. Овие трошоци не се вклучени во нашата FOB цена и вие ќе бидете одговорни за нив.

9. Може ли да направам промени или да ја откажам мојата нарачка на големо откако ќе биде поставена?
Можни се промени или откажувања; сепак, тоа зависи од статусот на нарачката. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за продажба веднаш ако треба да направите какви било промени или да ја откажете нарачката.

10. Кои начини на плаќање се прифаќаат за нарачки на големо?
Прифаќаме различни начини на плаќање, вклучувајќи банкарски трансфери, PayPal и Western Union. Нашиот тим за продажба ќе ви обезбеди детални упатства за плаќање при поставување на нарачката.

Се надеваме дека овие ЧПП ќе ви ги дадат потребните информации во врска со новите фудбалски дресови на Healy Sportswear на големо. Доколку имате дополнителни прашања или појаснувања, не двоумете се да контактирате со нашиот посветен тим за продажба.

Новите фудбалски дресови на Healy Sportswear сега се достапни за купување на големо со FOB производство што се наоѓа во Гуангжу. Овие висококвалитетни дресови се дизајнирани за оптимални перформанси и стил на теренот. Со широк спектар на големини и бои за избор, клиентите лесно можат да го најдат совршеното одговарање за нивниот тим. Не ја пропуштајте оваа неверојатна можност да набавите врвни фудбалски дресови за вашата продавница или тим.

Контактирајте не
Ги поздравуваме сопствени дизајни и идеи и е во состојба да ги задоволиме специфичните барања. За повеќе информации, ве молиме посетете ја веб-страницата или контактирајте не директно со прашања или прашања.
нема податок
Customer service
detect